Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022

Dziś 22 maja o godz. 10.30 dzieci klas III przystąpią do
I Komunii Św. Zachęcamy, by jak najwięcej osób modliło się i przyjęło Komunię św. w intencji dzieci komunijnych.  Zdzieci przez cały tydzień będą uczestniczyć w Mszach św. o godz. 18.00 i w nabożeństwach majowych o 18.30.

Informujemy, że dziś, za pośrednictwem TV Trwam i Radio Maryja, będziemy mogli uczestniczyć w beatyfikacji Pauliny Jaricot. Transmisja będzie dostępna także na kanale YouTube, link na naszej stronie: https://www.youtube.com/watch?v=WKTtGuWBI0c.

Jutro 23 maja w poniedziałek wyruszamy w pielgrzymkę na Jasną Górę, jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt to 65 zł., wyjazd o godz. 6.00 rano z parkingu przy ul. Fabrycznej. Zapisy w zakrystii.

Informujemy, że Parafia organizuje 8 dniowe Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w dniach 25.06. – 02.07.2022r. w Zakopanem. Koszt wyjazdu z atrakcjami to tylko 900,00 zł. Szczegółowe informacje u ks. Konrada.

25 maja o 16.30 adoracje poprowadzi grupa modlitewna Dzieciątka Jezus. Wyjątkowo w tym miesiącu spotkanie Apostolatu Cudownego Medalika będzie 28 maja,

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny. Ogłoszenia duszpasterskie można przeczytać na stronie internetowej: www.barbara-pionki.pl. Parafia posiada także aktualnego Facebooka, do którego najłatwiej dotrzemy przez stronę internetową.

Opublikowano wOgłoszenia