Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Wniebowstąpienia 29.05.2022

Drodzy Parafianie, kończy się miesiąc maj a tym samym nabożeństwa majowe. W środę rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa odprawiane będą w dni powszednie o godz. 18.30. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30  

Nadchodzący tydzień, to ostatni tydzień wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwie. Dziękuję Księżom Wikariuszom i Pani Krysi za systematyczne dyżury podczas adoracji. Zachęcamy do nawiedzania Pana Jezusa w naszej świątyni. Kruchta otwarta jest w ciągu dnia między porannymi a wieczornymi Mszami.

We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy Trójki klasowe klas IV w celu ustalenia organizacji rocznicy I Komunii św.

Gorące podziekowania kierujemy do Rodziców dzieci I-komunijnych, którzy z racji uroczystości złozyli dar 1500 zł. Fundusze zasilą zakup żyrandola do kaplicy maryjnej.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek do modlitwy wieczornej po nabożeństwie majowym, zapraszamy z Odnową w Duchu Św. W piątek zachęcamy do spowiedzi i Komunii Św. wynagradzającej Sercu Pana Jezusa. Spowiedź podczas porannych Mszy Św. a wieczorem od godz. 16.30. do 17.30. Zapraszamy do spowiedzi także dzieci z klas III i IV. W sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 i comiesięczne spotkanie zapraszamy Członków KŻR. Wieczorem na Mszę św., nabożeństwo i różaniec zapraszają także Wojownicy Maryi.

Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, po Mszy Św. o godz. 18.00 będzie adoracja poprowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy w tym wyjątkowym dniu dla Kościoła na chwilę modlitwy.       

Również za tydzień w naszej parafii gościć będziemy nauczycieli i uczniów Szkoły Specjalnej w Pionkach. Na zakończenie Mszy św. będziemy mogli pomóc szkole w zakupie Cyber-oka, oprogramowania które pozwoli zastąpić dłoń okiem człowieka.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie „CZERWONEGO” zapraszają na dzień otwarty w dniach  30 i 31 maja  od godziny 09:00. Szczegóły na stronie internetowej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia