Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne – XII Niedziela Zwykła 19.06.2022r.

Trwamy w oktawie Uroczystości Bożego Ciała, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele o 17.30 a w dni powszednie o godz.18.30. Do czwartku włącznie nabożeństwa kończymy procesją eucharystyczną wokół kościoła.
W Czwartek zostaną poświęcone wianki sporządzone z kwiatów i ziół leczniczych. Odbędzie się także błogosławieństwo dzieci, które wytrwale gromadziły się w czasie Oktawy Bożego Ciała na procesji m.in. sypiąc kwiaty. Jest to także dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o Tacie.

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie, w najblizszy czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy Panu Bogu dziękować za rok pracy i nauki. Był to wyjątkowo trudny okres dla wszystkich nas. Życzymy Wszystkim odpoczynku, równowagi duchowej i psychicznej oraz radosnego powrotu do szkół po wakacjach.

W piątek 24 czerwca w Kościele obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w naszej świątyni będą sprawowane o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

Z końcem tygodnia rozpoczną się wakacje, wyjątkowy czas urlopów i wyjazdów. Młodzieży, która wraz z ks. Konradem udaje się na wypoczynek, życzymy rozsądku i opieki Aniołów Stróżów. Spotkanie organizacyjne dla Rodziców dziś po Mszy św. o godz. 12.00.

Wszyscy pamiętajmy, że od Pana Boga wakacji nie ma. Planujmy wypoczynek tak, by odwiedzać miejsca kultu w niedziele i święta. Przy okazji, prosimy by uczestnictwo w nabożeństwach wiązało się z właściwym strojem. Krótkie spodnie, bluzki na ramiączka zostawmy na plaże i boisko a do świątyni wchodzimy w stroju odświętnym. Prosimy także, by do kościoła nie zabierać telefonów komórkowych bez wyraźnej potrzeby.

Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 8 zł. oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Opublikowano wOgłoszenia