Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022r.

Drodzy Siostry i Bracia. Jak dobrze wiemy rozpoczęły się wakacje. To czas wypoczynku i urlopów, a także czas modyfikacji planu Mszy św. oraz funkcjonowania kancelarii w naszej parafii. Zatem od jutra do września będzie tylko jedna Msza św. rano o godz. 7.00, wieczorem bez zmian. Do Sakramentu Pojednania zapraszamy 15 min. przed Mszą. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 18.30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny na nr który mają Państwo w swoich domach. Dane kontaktowe znajdziemy na stronie internetowej parafii www.barbara-pionki.pl

W poniedziałek 27 dzień miesiąca. Spotkanie wspólnoty Apostolatu Cudownego Medalika rozpocznie się Adoracją o godz. 16.30. następnie zapraszamy na Mszę św.

W tym tygodniu przypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30 do 17.30. W sobotę zapraszamy Koła Żywego Różańca na Msze św. i comiesięczne spotkanie na godz. 7.00 a wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 Wojownicy Maryi zapraszają na różaniec i rozważania. 

W przyszła niedzielę po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć grupę pielgrzymkową nr 10 swoimi ofiarami do puszek. Zachęcamy także do zaplanowania obecności na Pielgrzymce. To wyjątkowe rekolekcje w drodze.

Bardzo dziękuję za ofiary na rzecz remontu kotłowni na konto, otrzymaliśmy wpłaty od 4 rodzin na kwotę 1600zł.       
Dziękuje także za przekazaną ofiarę w wysokości 150 zł na kwiaty, złożoną przez osoby angażujące się w dekorowanie II ołtarza na ul. Żeromskiego obok ul. Jordanowskiej.    

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny dla dorosłych i dzieci w cenie 8zł.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. To dzień imienin ks. Pawła naszego wikariusza. Jednak na Mszę św. w intencji Solenizanta zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz. 12.00. Będzie to także okazją do podziękowania za 7 lat posługi w naszej parafii, ponieważ ks. Biskup odwołał ks. Pawła i ks. Marcina z funkcji wikariuszy w Parafii św. Barbary i od 25 sierpnia rozpoczną posługę w innych parafiach.  Niech Pan Błogosławi.

Opublikowano wOgłoszenia