Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022r.

Bardzo dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę przeznaczone na remont kotłowni.
W tym tygodniu powinny zakończyć się prace instalacyjne. Jesteśmy blisko finalizacji inwestycji.

Wraz z Rycerzami Kolumba, składamy podziękowanie za złożone ofiary do puszek w wysokości 2100zł na organizacje pielgrzymki na Jasną Górę  grupy pielgrzymkowej nr 10. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pielgrzymce. Szczegółowe informacje podamy pod koniec miesiąca.  

W najbliższą środę 13 lipca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

W piątek 15 lipca na Mszę Św. na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia na wspólne modlitwy za pośrednictwem św. siostry Faustyny, natomiast w sobotę będziemy modlić się za przyczyną św. Jana Pawła II. Modlitwy zakończą się błogosławieństwem relikwiami świętych. Serdecznie zapraszamy

Informujemy, że 30 lipca Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Zapraszamy chętnych, koszt 65zł. Zapisy i informacje w zakrystii.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pionkach informuje, że w dniach od 12 do 15 lipca 2022r. (4 dni) będą wydawane paczki dla osób najbardziej potrzebujących, które posiadają skierowania. Produkty będą wydawane w godz. 8.00 – 14.00 w magazynie przy ul. Jordanowskiej 3 (baza Spółdzielni Mieszkaniowej) w Pionkach.      

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia