Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

W nadchodzącym tygodniu w sposób szczególny modlić się będziemy i prosimy o pamięć w intencji seniorów. Tydzień zakończy się  II Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych.  W naszej Świątyni Msza Św. dla Osób starszych i chorych połączona w udzieleniem Sakramentu Chorych będzie sprawowana w najbliższą niedzielę 24 lipca o godz. 7.00. Prosimy rodziny oraz znajomych o dowiezienie seniorów do naszego Kościoła. Bardzo serdecznie zapraszamy!

 Za tydzień w niedzielę po wszystkich Mszach św. będziemy błogosławić wszelkie pojazdy mechaniczne (auta, motocykle, skutery, rowery). będzie też okazja wesprzeć misjonarzy poprzez dar 1 grosz za 1 km, bezpiecznie przebytej drogi. Szcegóły za tydzień.

 Drodzy Pątnicy, tegoroczna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach
5 – 13 sierpnia, szykujmy się duchowo i fizycznie. Informacje o zapisach podamy za tydzień.

 We wtorek rozpocznie się gruntowne odkurzanie kościoła. Chcemy pozbyć się kurzu i sadzy ze sklepienia gzymsów i figur. Po Mszy Św. porannej zapraszam osoby które pomogą przygotować kościół do tego przedsięwzięcia. Trzeba obnażyć ołtarze, poskładać krzesła i ławki. Zatem potrzeba kilku rąk do pracy na dobrą godzinę, wydaje się że praca nie będzie ciężka, zabieramy też dobry humor.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia