Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela Zwykła, 2.10.2022

Trwa miesiąc październik, zapraszamy serdecznie na nabożeństwa różańcowe dziś i w każdą niedzielę na godz. 17.15, natomiast od poniedziałku do soboty bezpośrednio po Mszy Św., tj. ok. godz. 18.30. Dziś Różaniec poprowadzi Odnowa w Duchu Św.

Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca, po Mszy św. o 18.00 będziemy modlić się przez wstawiennictwo bł. Jerzego Popiełuszki.

7 października przypada święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Msze św. wg porządku powszedniego; na Mszy św. o godzinie 18.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii świętej i to one poprowadzą po raz pierwszy różaniec. Po różańcu krótkie spotkanie z Rodzicami z trójek klasowych w kościele. 

W tym tygodniu wypada  I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek z racji różańca nie będzie adoracji o 16.30, chętnych zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe a po nabożeństwie Odnowa w Duch Świętym będzie miała adorację połączoną z modlitwą wstawienniczą.  W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30 do 17.30. W przyszłą sobotę różaniec zakończymy procesją Najświętszego Sakramentu wokół świątyni.

Serdecznie dziękuję Braciom Rycerzom Kolumba za posługę i świadectwo wiary wczoraj w Wysokim Kole na diecezjalnym spotkaniu Kół Żywego Różańca. Pielgrzymom dziękuję za wspólne wędrowanie, modlitwę i radosną atmosferę. Intencja na miesiąc październik dla grup parafialnych: Modlitwa o uświęcenie, a kiedy trzeba o nawrócenie małżonków i rodziców, by swoją postawą prowadzili swoje dzieci do Boga.

Zachęcamy do czytania Prasy katolickiej, dziś do nabycia Gość Niedzielny dla dorosłych i dzieci oraz pięknie wydany Gość Ekstra „Dotyk Miłosierdzia” o tajemnicach miłosierdzia Bożego i dzienniczku św. S. Faustyny.

Opublikowano wOgłoszenia