Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne
Niedziela Chrztu Pańskiego 8.01.2023r.

Dziś zaproszeni jesteśmy na wyjątkowe spotkanie z kolędami. Po Mszy św., o 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Uczniów i Nauczycieli Szkoły Muzycznej w Pionkach. Bardzo serdecznie zapraszamy.  

W miniony piątek, 6 stycznia po raz dziewiąty, ulicami Pionek przeszedł Orszak Trzech Króli. Bardzo dziękuję Rycerzom Kolumba wraz z Rodzinami za organizację uroczystości. Dziękuję również ks. Danielowi, Nauczycielom i Uczniom Szkół Pionkowskich, Harcerzom ZHR, Policji, Strażakom,   Wojownikom Maryi wraz z Rodzinami, Panu Marcinowi wraz z grupą muzyków, Sponsorom, Władzom Miasta oraz Wszystkim Uczestnikom. To Wy stworzyliście ten Orszak, niech Ojciec Niebieski Wam błogosławi!

W tym miesiącu intencje dla wszystkich grup modlitewnych: Modlitwa o Bożą opiekę dla Kapłanów i  o święte powołania do służby w Winnicy Pańskiej z naszej wspólnoty parafialnej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Gość Niedzielny od nowego roku już w cenie 10zł.

Ogłoszenie grzecznościowe: Przychodnia Medyk zaprasza na odpłatne badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, usg tarczycy, usg płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania będą w czwartek 12 stycznia o godz. 14.00. zapisy już od jutra w przychodni. Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas w Państwa domach. Kontynuujemy wizytę duszpasterską.  Prosimy, by przygotować miejsce spotkania w największym pomieszczeniu, gdzie będą się Państwo czuć komfortowo. Prosimy także, by w blokach na drzwiach wejściowych umieścić obrazek który będzie nas informował o oczekiwaniu, zwyczajnie zaprosić lub uprzedzić sąsiadów. Natomiast podczas odwiedzin w domkach prosimy by uchylić furtkę lub wyjść po księdza.              
 Plan wizyty duszpasterskiej:   w Aktualnościach    

Opublikowano wOgłoszenia