Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Zwykła 29.01.2023r.

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników zimowiska.

W najbliższy czwartek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze św. ze świecami w godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia będziemy modlić się o powołania do służby Bogu, a taca (zbiórka pieniężna) przeznaczona jest na potrzeby zakonów klauzurowych. Podczas Mszy św. o 18.00 odbędzie się poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom klas III które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św.

W piątek 3 lutego, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy serdecznie mężczyzn i kobiety do pomocy w rozbieraniu dekoracji świątecznych. W kilka osób poczynimy to szybko. Już dziękuję za inicjatywę

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W pierwszy czwartek na adoracje zapraszamy wyjątkowo na godz. 17.00, godzinę przed wieczorną Mszą Św. Po Mszy Św. Odnowa w Duchu Św. zaprasza do wspólnej modlitwy.  W pierwszy piątek spowiedź będzie podczas porannych Mszy św. a wieczorem od 16.30 do 17.30. 

W I sobotę Koła Żywego Różańca mają comiesięczne spotkanie które rozpocznie Msza św. o godz. 7.00. Natomiast wieczorem po Mszy św. różaniec poprowadzą Wojownicy Maryi.  Oazę dziecięcą i młodzieżową zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 a następnie na spotkanie integracyjne.  

W lutym wszystkie grupy modlitewne  proszę o modlitwę za chorych, o ustanie wojny na Ukrainie. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

Opublikowano wOgłoszenia