Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła 12.02.2023r.

Drodzy Siostry i Bracia, „Zima” Antonio Vivaldiego i inne utwory epoki baroku m.in. Jana Sebastiana Bacha zabrzmią dziś w naszej świątyni o godz. 13.00. W tym repertuarze zaprezentują się muzycy Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Patronat nad koncertem objęli Bp Radomski Marek Solarczyk oraz Starosta radomski p. Waldemar Trelka. Serdecznie zapraszamy na niecodzienne spotkanie z muzyką baroku.

Kochani, w dniach 27 kwietnia do 6 maja 2023r., (długi weekend) organizujemy autokarową pielgrzymkę do sanktuariów Włoch. Pielgrzymi odwiedzą m.in. Padwe, Asyż, Cascia – miasto św. Rity, Rzym i audiencja z Pap. Franciszkiem i wielkie bazyliki wiecznego miasta, Lanciano, Loreto, Wenecje. Na wyjazd wystarczy ważny ½ roku dowód osobisty. Zapraszamy, informacje w zakrystii a najwięcej u ks. Daniela. Zapisy do końca lutego.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.       
Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz remontu naszego kościoła, w tym tygodniu zakończyliśmy remont klatki schodowej prowadzącej do kotłowni.

Komunikat:

W ostatnich dniach dotarła do nas wiadomość o trzęsieniu ziemi, które miało miejsce na terenie Turcji i Syrii. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, proszę o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym katakliźmie, a także za tych, którzy z ogromnym poświęceniem pospieszyli im na ratunek. Jednocześnie proszę, aby w najbliższą niedzielę, tj. 12 lutego, po każdej Mszy Świętej, były zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym. Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.

Wasz Biskup Marek

Opublikowano wOgłoszenia