Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2023r.

Trwamy w Wielkim Poście. W każdy piątek zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci na godz. 17.00 a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy św., tj. ok. godz. 18.30.

W każdą niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

Przypominamy, że każdego dnia poza niedzielą zapraszamy na wieczorną adorację przed Najświętszym Sakramentem w godz. 16.30 – 17.30 w ciszy.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. dr hab. Sylwester Jaśkiewicz. Będą to rekolekcje również dla uczniów szkół pionkowskich z terenu naszej parafii. Już dziś zapraszamy starszych, młodzież i dzieci. Znajdźmy czas na rekolekcje i dopilnujmy by domownicy też o nich usłyszeli. Program podamy w przyszłą niedziele, ale już dziś zapraszam młodzież szczególnie przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na dodatkowe spotkanie w niedziele wieczorem po Mszy św. ok. godz. 19.00  

Słowa wdzięczności kieruję do darczyńców którzy wspierają fundusz remontowy. Pragnę podziękować 2 rodzinom które w ostatnim miesiącu złożyły ofiarę w wysokości 500zł.

Dziś tj. w II niedzielę Wielkiego Postu zgodnie z wieloletnią tradycją ofiarami do puszek wspieramy misje i misjonarzy z Polski. Mamy zobowiązania wobec tych, którzy daleko od Polski niosą Dobrą Nowinę. Łącznie z polski posługuje 1800 misjonarzy i misjonarek. Bardzo dziękujemy za dar serca.

We wtorek 14 marca zapraszamy do kina w budynku kasyna, ul. Zakładowa na film oparty na faktach „Dobry Łotr”. Film można obejrzeć do południa o godz. 10.00 oraz wieczorem o 18.00. bilety w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
ogłoszenie grzecznościowe:
Przedszkole nr. 3, mieszczące się przy ul. Targowej w Pionkach, prowadzi nabór dzieci na rok szkolny 2023/2024 do 24 marca. Przedszkole oferuje opiekę i edukację od godz. 6.00 do 16.00. Więcej informacji znajdą Państwo w gablocie na zewnątrz.

Opublikowano wOgłoszenia