Menu Zamknij

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła- 03.09.2023r.

 Rozpoczynamy nowy rok katechetyczny. W  każdą niedzielę na godz. 10.30 zapraszamy dzieci z Rodzinami na Mszę św. szczególnie dedykowaną dzieciom. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci które przygotowują się do I Komunii Św.  Zachęcamy, by rodzinnie uczestniczyć w życiu sakramentalnym. Wspólna modlitwa to okazja do świadectwa
a czasem kontrola też się przyda. Przy okazji dziękuję rodzicom za zaangażowanie i refleksję nad powagą życia w łasce uświęcającej dzieci a szczególnie za obecność przy konfesjonale dzieci klas 4. Cieszymy się jako spowiednicy że w 1 piątek mieliśmy co robić, choć wiemy że jeszcze wielu zabrakło. Zapraszamy za miesiąc i zabierzcie kogoś ze sobą! 

Spotkania ministrantów oraz kandydatów na ministranta odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy. Drodzy Rodzice zapraszamy już maluszki od 6 roku życia do służby ministranckiej! Dzieci i młodzież, chętną do uczestnictwa w spotkaniach OAZY prosimy o kontakt bezpośrednio z księżmi Konradem i Pawłem.   

Jutro  Mszą św. o godz. 18.00 swoje spotkania formacyjne rozpoczną Rycerze Kolumba. Dziś jest okazja do podziękowania za ofiarną i bezinteresowną posługę w przygotowaniu pielgrzymki. Poza pracą poświęcili dużo czasu, użyczyli swoje samochody w zamian oczekując tylko życzliwości ludzkiej i opieki Boskiej, Niech Pan ma Was w opiece.

Słowa wdzięczności kieruję do darczyńców, służby muzycznej bagażowej, medycznej i wszystkim pątnikom którzy zaufali i poszli z grupą nr 10. Wyjątkowo pragnę podziękować za prowadzenie pielgrzymki ks. Danielowi.

W środę o godz. 17.00 w Sali pod plebanią odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

8 września w piątek przeżywać będziemy Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze św. w naszym kościele jak w dni powszednie. Po Mszy o godz. 18.00 zgodnie z zaleceniem ks. Bpa Marka, będziemy modlić się różańcem o życie dla poczętych dzieci, szacunek dla osób starszych, niedołężnych, chorych i cierpiących oraz za rodziny. Zapraszamy serdecznie.

Od jutra Kancelaria Parafialna będzie czynna wieczorami od poniedziałku do piątku w godz. 18.30-19.00 po Mszy porannej kancelaria będzie czynna w poniedziałki i w piątki..
Już jutro będzie można zamawiać Msze św, na rok 2024. W pierwszym tygodniu zapraszamy osoby które maja intencje za żywych (np. w intencji Jubilatów).

Intencja modlitewna dla grup modlitewnych: o Dary Ducha Św. dla dzieci i młodzieży i o staranne wychowanie
w mądrości i wierze przez rodziców.

16 września w sobotę organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach. Koszt 70 zł.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.       

Opublikowano wOgłoszenia