Menu Zamknij

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła- 10.09.2023r.

Od jutra w Kancelarii będzie można zamawiać Msze św, na rok 2024 za żywych i za zmarłych. Zapraszamy         

W środę 13 września po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie które zakończymy procesją wokół świątyni.

14 września w Kościele powszechnym przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.  Msze św. w naszej świątyni  jak w dni powszednie.        

15 września wieczorem zawierzymy się Miłosierdziu Bożym, odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Eucharystii.

16 września w sobotę organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy ul. Fabrycznej.

Również 16 września wieczorem zapraszamy do modlitwy za pośrednictwem
Jana Pawła II.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Dziś do nabycia wyjątkowy nr wydany
na 100 lecie istnienia tygodnika wraz z informacjami o rodzinie Ulmów których beatyfikacja odbędzie/odbyła się dziś w Markowej an Podkarpaciu o godz. 10.00.

Serdecznie dziękuję za ofiary składane na cele remontowe. Aktualnie spłacamy niewielkie zadłużenie za naprawę dachu na plebanii murowanej, dalej pracujemy nad dokumentacją do projektu renowacji naszego kościoła.    

Ogłoszenie Grzecznościowe: Społeczność Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Radomiu wraz
z Burmistrzem Miasta Pionki zapraszają na odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci więźniów i ofiar obozu pracy przymusowej dla ludności żydowskiej w Pionkach w latach 1942-1944, w dniu 15 września o godz. 14.00 przy bramie głównej „Pronitu”
ul. Zakładowa 5.     

Przychodnia Medyk zaprasza na badania osteoporozy 22 września. Informacje na plakacie w gablocie na zewnątrz, od strony stadionu.

Opublikowano wOgłoszenia