Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła, 15.10.2023

W miesiącu październiku, zapraszamy serdecznie na nabożeństwa różańcowe.
W każdą niedzielę na godz. 17.15, natomiast od poniedziałku do soboty bezpośrednio po Mszy Św., tj. ok. godz. 18.30.
        
Dziś przypada dzień dziecka utraconego. Wieczorem w modlitwie różańcowej oraz podczas Mszy św. będziemy polecać Rodziców którzy przeżyli trudne doświadczenie straty. Zapraszamy do modlitwy.


W dniu dzisiejszym przeżywamy dzień Papieski, po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć zdolną młodzież ofiarami do puszek. Prosimy, by szczególnie dziś dać świadectwo najmłodszym o naszym rodaku Janie Pawle II.   

W najbliższy piątek 20 października o godz. 19.00 w naszej świątyni odbędzie się Apel Młodych. Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych od klasy 6 oraz młodzież bez ograniczeń wiekowych. Dla kandydatów do Bierzmowania, spotkanie jest obowiązkowe. Drodzy rodzice prosimy o pomoc w dowiezieniu waszych latorośli.

Przyjmujemy intencje do modlitwy za zmarłych w tradycji Kościoła nazywane wypominkami oraz intencje mszalne na rok 2024. Nie zwlekajmy.    

Ponawiamy prośbę, by przygotowując się do Uroczystości Wszystkich Świętych, ograniczać ilość wiązanek na grobach ale w sposób szczególny zachęcamy, by dać drugie życie świecom. Zabierzmy szklane oprawy do domu, wiele z nich można umyć i włożyć nowe wkłady. W ten sposób pomożemy przyrodzie i naszym portfelom.

Przygotowujemy się do zimy. W tym tygodniu zostały umyte i uszczelnione okna w świątyni od zewnętrznej strony.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest gość niedzielny oraz  kalendarze ścienne
z wizerunkami koronowanych obrazów Matki Bożej w cenie 10zł.      
        

Opublikowano wOgłoszenia