Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła, 26.11.2023r.

Dziś o godz. 13.00, zapraszamy wyjątkowy koncert. Tym razem spotkamy się
z piękną muzyką Antonio Vivaldiego  a konkretnie z utworami z koncertów skrzypcowych „Cztery pory roku”. Pięciu artystów grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli w towarzystwie  klawesynu wykona utwory które przeprowadzą nas przez cztery passusy okazałego dzieła.       

Drodzy Parafianie, zapraszamy serdecznie do czynnego włączenia się w liturgię
w naszej świątyni. Zapraszamy do czytania lekcji na Mszach św. przede wszystkim na niedzielę i święta ale także w każdy dzień roboczy. Zapraszamy osoby które są już
w grupach parafialnych ale również tych, którzy nie będąc w grupach formacyjnych zechcą ubogacić liturgię. Do tego potrzeba odrobinę chęci.        
Zapraszamy także do ministrantury chłopców oraz mężczyzn którzy kiedyś byli ministrantami do ponownego włączenia się do służby ołtarza. Będziemy wdzięczni za waszą obecność.         

Do jutra tj. 27 listopada grupa Apostolatu Cudownego Medalika pół godz. przed Mszą św. wieczorną, będzie odmawiać nowennę przed rocznicą objawień Matki Bożej. W dniu objawień sprawowana będzie Msza Św. dziękczynna. Zapraszamy chętnych do modlitwy.

W piątek rozpoczniemy miesiąc grudzień. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
i do spowiedzi przed zbliżającą się uroczystością odpustową. Spowiedź podczas porannych Mszy św. oraz wieczorem od godz. 16.30 do 17.30.

W sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 i comiesięczne spotkanie zapraszamy KŻR. Wieczorem Mszę sw. i różaniec przeżyjemy z Wojownikami Maryi.

Nadchodzący tydzień to ostatnie dni mijającego roku liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się Adwent. Roraty w naszej świątyni będziemy sprawować w dni powszednie
o godz. 6.30. W adwencie nie będzie Mszy św. o godz.7.00.  Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Rekolekcje adwentowe które wpiszą się w czas Odpustu. Również
od niedzieli będzie można nabyć opłatek, świecę Caritas i kalendarze.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej,         

Ogłoszenie grzecznościowe:    
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu uruchomi mobilny punkt informacyjny dla osób niepełnosprawnych, do skorzystania z którego zapraszamy mieszkańców Pionek i okolic w dniu 28 listopada 2023r., do siedziby Urzędu Miasta Pionki,  pokój nr 107,   w godzinach od 9.00  do 12.00.

Opublikowano wOgłoszenia