Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazwane świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze św. ze świecami w godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia będziemy modlić się o powołania do służby Bogu, a taca (zbiórka pieniężna) przeznaczona jest na potrzeby zakonów klauzurowych.

We wtorek 30 stycznia, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy serdecznie mężczyzn a także kobiety do pomocy w rozbieraniu choinek. W kilka osób poczynimy to szybko. Już dziękuję za inicjatywę. Panom Wasilewskim dziękuję za rozebranie szopki w kościele a Rycerzom Kolumba za opiekę i demontaż szopki miejskiej.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.     

W pierwszy czwartek na adoracje zapraszamy na godz. 16.30, godzinę przed wieczorną Mszą św. Po Mszy Odnowa
w Duchu Św. zaprasza do wspólnej modlitwy.       

W pierwszy piątek spowiedź będzie podczas porannych Mszy św. a wieczorem od 17. 00 do 18.00. 

W I sobotę Koła Żywego Różańca mają comiesięczne spotkanie które rozpocznie Msza św. o godz. 7.00. Natomiast wieczorem po Mszy św. różaniec poprowadzą Wojownicy Maryi.

W przyszła niedzielę 4 lutego, przypada kolejny dzień laski i odpustu dla wszystkich którzy nawiedzą naszą świątynię, wraz z nami będą się modlić i przyjmą Komunię św. Zadbajcie by jak największa rzesza wiernych skorzystała w dnia odpustu.  Niedziela może być okazją byście zaprosili osoby którym trudniej jest dotrzeć do nas w dni robocze. Po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. W godzinie miłosierdzia odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, następnie Litania do Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie  czas na adorację indywidualną do godz. 17.00 kiedy wraz z Wojownikami Maryi odmówimy różaniec.

W lutym wszystkie grupy modlitewne  proszę o modlitwę za chorych,

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

Opublikowano wOgłoszenia