Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024r.

Rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne ze św. Józefem, które głosi dla nas ks. Grzegorz Opiela. Zapraszamy dorosłych i młodzież. Szczegółowy program w dzielnej zakładce.

Młodzież rozprowadza palmy, baranki i książeczki o św. Józefie a w zakrystii są modlitewniki ze św. Józefem. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wypoczynku letniego dla naszej młodzieży.         

Dziś i w przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na dekorację i kwiaty do grobu. Dziękuję za dar serca.

Od wczoraj w Kościele w Polsce odmawiana jest nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Dziś modlimy się o pojednanie narodowe, solidarność społeczną i mądrość dla rządzących. Intencje na każdy dzień wywieszone są w gablocie na zewnątrz.

https://nowenna2120.pl/

W najbliższy piątek droga krzyżowa dla dzieci będzie godz. 16.45 natomiast dorosłych i młodzież zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Pionek. Droga Krzyżowa wyjdzie o godz. 16.30 z Parafii św. Maksymiliana i ul. Wspólną oraz Fabryczną dojdzie do naszej Świątyni, tak by chętni mogli uczestniczyć we Mszy św. Serdecznie zapraszamy. Nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 18.30. Przy okazji dziękujemy ks. Konradowi wraz z Wojownikami Maryi za organizację nocnej, ekstremalnej drogi krzyżowej. Ok. 150 pątników ukończyło drogę ok. godz. 2.00.

W Niedzielę Palmową o godz. 19.00ej, zapraszamy na Koncert pieśni Wielkopostnych w wykonaniu zespółu wokalno – instrumentalnego GAUDEAMUS. Zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą: m.in. w Castel Gandolfo dla Papieża Jana Pawła II. Szesnastu muzyków zaprasza na wieczór modlitwy. WSTĘP WOLNY. Od dziś w zakrystii można zapisywać chorych do spowiedzi przedświątecznej w domach. Do chorych pojedziemy w wielki wtorek 26 marca, od godz. 8.00. 

Opublikowano wOgłoszenia