Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024r.

Dziś ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na godz. 17.30 wszystkich, którzy jeszcze nie byli na modlitwie za swoją rodzinę. Szczególnie zapraszamy mieszkańców ul. Żeromskiego. Wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie niech Jezus z serca błogosławi.

Drodzy Siostry i Bracia, przypominamy, iż wakacje, to czas modyfikacji planu Mszy św. oraz funkcjonowania kancelarii w naszej parafii. Od jutra (1 lipca) do września będzie tylko jedna Msza św. rano o godz. 7.00, wieczorem bez zmian. Do Sakramentu Pojednania zapraszamy 15 min. przed I Mszą poranną i wieczorną. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 18.30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.     

W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. W czwartek przeżyjemy kolejny dzień łaski. (program w oddzielnej zakładce). W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30 do 17.30. W sobotę Koła Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczne spotkanie na godz. 7.00 a wieczorem na Mszę św. o 18.00  oraz różaniec z rozważaniami zapraszają Wojownicy Maryi.  
  
W związku z upałami które nam towarzyszą, prosimy korzystać z wody na stoliku i zgłaszać ewentualną niedyspozycje sąsiadom stojącym obok. Jednocześnie prosimy o stosowny strój obowiązujący w kościele. Panowie długie spodnie a panie bluzeczki z rękawkami.

Panom Krzysztofowi Majowi i Marcinowi Alotowi dziękuję za kolejną interwencje i naprawienie organów. Bez Waszej pomocy bylibyśmy biedni. Panom Arturowi i Mariuszowi dziękuję za porządki na placu parafialnym a Sąsiadom dziękuję za pielęgnacje kwiatów wokół figur.     
Wojownicy Maryi wraz Oficerami Wojska Polskiego organizują zajęcia z Survivalu 13 i 14 lipca w Harcówce w Augustowie. Serdecznie zapraszamy mężczyzn najlepiej z synami na wyjątkową przygodę. Informacja na plakatach.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia