Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 18.30. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30

W dniu jutrzejszym 16 maja, adoracje przed Mszą św. o 17.30 zakończymy litanią do Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę 22 maja o godz. 10.30 dzieci klas III przystąpią do I Komunii Św. Osoby, które uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.30, a nie zostały zaproszone na uroczystość, prosimy by wyjątkowo przyszły na inną godzinę. Próby dla dzieci kl. III, będą w poniedziałek, wtorek i czwartek bezpośrednio po nabożeństwie majowym. Spowiedź dla dzieci i najbliższej Rodziny w sobotę o godz. 9.00. Jednocześnie zachęcamy, by jak najwięcej osób modliło się i przyjęło Komunię św. w intencji dzieci komunijnych.

Dnia 23 maja w poniedziałek planujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt to 65 zł., wyjazd o godz. 6.00 rano z parkingu przy ul. Fabrycznej. Zapisy w zakrystii.

Informujemy, że Parafia organizuje 8 dniowe Kolonie letnie dla dzieci
i młodzieży w dniach 25.06. – 02.07.2022r. w Zakopanem. Koszt wyjazdu to tylko 900,00 zł. W cenę wliczony jest przejazd autokarem, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego, przewodnicy i atrakcje przewidziane w programie. Kolonia organizowana jest przez Parafię Św. Barbary w Pionkach, więc uczestnicy proszeni są o zaakceptowanie charakteru wyjazdu, który obok odpoczynku zakłada również codzienną wspólną modlitwę i spotkania integracyjne. Codziennie będzie sprawowana wspólna Msza św. Szczegółowe informacje
u ks. Konrada.


Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu w wysokości 1100zł. W zakrystii można odebrać listy dla Przyjaciół WSD.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny.

Ogłoszenia duszpasterskie można przeczytać na stronie internetowej: www.barbara-pionki.pl

Opublikowano wOgłoszenia