Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zesłania Ducha Świętego 5.06.2022r.

Trwamy w miesiącu czerwcu w którym odprawiane są nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie o godz. 18.30. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30  

Zakończyliśmy czas adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach wieczornych. Zachęcamy do nawiedzania Pana Jezusa w naszej świątyni. Kruchta otwarta jest w ciągu dnia między porannymi a wieczornymi Mszami.

Dziś po Mszy Św. o godz. 18.00 będzie adoracja poprowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszamy w tym wyjątkowym dniu dla Kościoła na chwilę modlitwy.         
Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

W czwartek, 9 czerwca w Kościele obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, Msze św. jak w dni powszednie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny z płytą zawierającą kolejne księgi Pisma Świętego.    

W przyszłą niedziele na godzinę 19.00 zapraszamy na koncert sakralnej muzyki dawnej, w wykonaniu scholii św. Jana. Przyjdźcie sami i zaproście znajomych. Koncert jest bezpłatny.

Dziś w naszej parafii gościmy dyrekcje, nauczycieli i uczniów Szkoły Specjalnej w Pionkach. Zapraszam Panią Dyrektor by powiedziała nam kilka słów o tym, co dzieje się aktualnie w szkole.

Opublikowano wOgłoszenia