Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022r.

Dziś po wszystkich Mszach św. będziemy błogosławić wszelkie pojazdy mechaniczne (auta, motocykle, skutery, rowery), przy okazji tego obrzędu, możemy wesprzeć misjonarzy w ramach akcji MIVA Polska, poprzez dar 1 grosz za 1 km, bezpiecznie przebytej drogi. Po błogosławieństwie udamy się do aut.

25 lipca w poniedziałek adoracje od 16.30 poprowadzi Grupa Modlitewna, natomiast Apostolat Cudownego Medalika swoją adoracje podejmie 27 lipca w środę. Po adoracjach zapraszamy na Mszę św.

30 lipca Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd z parkingu przy ul. Fabrycznej o godz. 4.30.  

Drodzy Pątnicy, tegoroczna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z grupą nr 10, odbędzie się w dniach 5 – 13 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w Sali pod plebanią od 1 sierpnia w godz. 18.30-19.30. Koszt tegorocznej pielgrzymki to 100zł. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz. 7.00 w kościele św. Barbary. Bagaże można składać od godz. 6.00 na samochód bagażowy na parkingu obok kościoła. Tradycyjnie zapewniamy wodę do picia i gorący posiłek, prysznice na noclegach, ubezpieczenie oraz miłą atmosferę duchu modlitwy. Istnieje możliwość powrotu autokarem. Informacje przy zapisach.

Trwa odkurzanie kościoła. Przepraszamy za utrudnienia. Prace okazują się wymagające. Gruba warstwa sadzy uniemożliwi miejscami osiągnięcie oczekiwanego efektu ale już dziś można dostrzec np. elementy ołtarza czy niektóre ściany po czyszczeniu. W tym tygodniu będziemy kontynuować prace. Ufam, że w przyszła niedzielę będziemy już mogli cieszyć się owocami prac. Trwają nadal prace w kotłowni.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia