Menu Zamknij

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

28.08.2022r.

1. W ubiegłą niedzielę w naszej parafii  podczas kwesty na rehabilitację p. Marzeny, zebraliśmy kwotę 5350,74zł. Serdecznie dziękujemy za Państwa wrażliwość i hojność.

2. Zapraszamy na Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, która będzie sprawowana w środę 31 sierpnia o godz. 18.00 zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, aby rozpocząć nowy rok nauki w stanie łaski uświęcającej.

3. Od czwartku 01 września wracamy do dwóch Mszy św. rano o godz. 6.30 i 7.00 a wieczorem bez zmian 17.30 i 18.00, kancelaria w tym tygodniu funkcjonuje jeszcze w trybie wakacyjnym.

4. Również 01 września w czwartek Proboszcz parafii św. Barbary i Burmistrz naszego Miasta zapraszają na uroczystości patriotyczne oraz polową Msze św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Kozienickiej o godz. 17.00 w 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej z udziałem Kompani Honorowej Bazy Lotnictwa Szkolnego z Radomia oraz Orkiestry Wojskowej z Dęblina.

5.W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinną adoracje po Mszy św. o godz 18.00 prowadzoną przez Odnowę w Duchu św. W pierwszy piątek spowiedź rano na Mszach św. a popołudniu od godz. 16.30 do 17.30. W sobotę zapraszamy Koła Żywego Różańca na Msze św. i comiesięczne spotkanie na godz. 7.00 a wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 Wojownicy Maryi zapraszają na różaniec i rozważania.

6. W przyszła niedziele na Mszy o godz. 10.30  zapraszamy dzieci z zerówek i z klas pierwszych z plecakami i przyborami szkolnymi. W czasie Mszy św. poświęcimy przybory szkolne i będziemy modlić się o błogosławieństwo dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie z klas III rozpoczynające przygotowanie do I komunii Św. co tydzień na Mszę o godz. 10.30. Dzieci będą otrzymywać „ziarenka” aby w domu pogłębić i utrwalić sobie treść niedzielnej liturgii słowa.

7. Zbliża się koniec wakacji, a to zwiastuje rozpoczęcie nowego roku formacyjnego i katechetycznego w naszej parafii. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne na Mszę św. inaugurującą nowy rok formacyjny w niedzielę o godz. 10.30, prosimy o przygotowanie liturgii i śpiewów.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś oprócz Gościa Niedzielnego jest równie Mały Gość dla dzieci i niespodziankom.

Opublikowano wOgłoszenia