Menu Zamknij

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła- 04.09.2022r.

Rozpoczynamy nowy rok katechetyczny. W  każdą niedzielę na godz. 10.30 zapraszamy dzieci z Rodzinami na Mszę św. szczególnie dedykowaną dzieciom.  Zachęcamy, by rodzinnie uczestniczyć w życiu sakramentalnym. Wspólna modlitwa to okazja do świadectwa a czasem kontrola też się przyda. Przy okazji dziękuję rodzicom za zaangażowanie i refleksję nad powagą życia w łasce uświęcającej dzieci a szczególnie za obecność przy konfesjonale dzieci klas 4. Cieszymy się jako spowiednicy że w 1 piątek mieliśmy co robić, choć wiemy że jeszcze wielu zabrakło. Zapraszamy za miesiąc i zabierzcie kogoś ze sobą! 

Spotkania ministrantów oraz kandydatów na ministranta odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy. Drodzy Rodzice zapraszamy już maluszki od 6 roku życia do służby ministranckiej!          
Dzieci i młodzież, chętną do uczestnictwa w spotkaniach OAZY prosimy o kontakt z księżmi Wikariuszami.         

Jutro  Mszą św. o godz. 18.00 swoje spotkania formacyjne rozpoczną Rycerze Kolumba. Po Mszy św. o 18.00 odmówimy litanie do bł. Jerzego Popiełuszki.

W środę o godz. 17.00 w Sali pod plebanią odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

8 września przeżywać będziemy Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Msze św. w naszym kościele jak w dni powszednie.

Od jutra Kancelaria Parafialna będzie czynna wieczorami od poniedziałku do piątku w godz. 18.30-19.00 po Mszy porannej kancelaria będzie czynna w poniedziałki i w piątki.  Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

Opublikowano wOgłoszenia