Menu Zamknij

Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła- 11.09.2022r.

W najbliższy wtorek 13 września na godz. 18.30, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.
14 września w środę przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w naszym kościele 7.00, 10.00 i 18.00.

W środę o godz. 17.00 w Sali pod plebanią odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.         
W czwartek 15 września zawierzymy się Miłosierdziu Bożemu odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego.
W piątek 16 września po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy polecać prośby przez wstawiennictwo Jana Pawła II.   

Spotkania ministrantów oraz kandydatów na ministranta odbywają się
w każdą sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy. Drodzy Rodzice zapraszamy już maluszki od 6 roku życia do służby ministranckiej! Zapraszamy szczególnie chłopców z klasy IV którzy deklarowali chęć bycia ministrantami po uroczystości I Komunii Św.     
Dzieci i młodzież, chętną do uczestnictwa w spotkaniach OAZY prosimy o kontakt z księżmi Wikariuszami.         

Od jutra można zamawiać intencje mszalne na rok 2023. Do piątku włącznie zapraszamy z intencjami za żywych (jubileusze, imieniny).   Kancelaria Parafialna jest czynna wieczorami od poniedziałku do piątku w godz. 18.30-19.00 po Mszy porannej kancelaria jest czynna w poniedziałki i w piątki. 

Za 2 tygodnie w niedziele 25 września zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 Pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, Darczyńców i Sponsorów. Wspólna modlitwa będzie okazją do podziękowań. Jeśli pogoda pozwoli przedłużymy nasze spotkanie o spotkanie integracyjne.

1 października w pierwszą sobotę odbędzie się pielgrzymka Rodziny różańcowej do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole.  Informacje i zapisy w zakrystii. Serdecznie dziękuję za złożone dziś ofiary na rzecz remontów w naszej świątyni.
Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

Opublikowano wOgłoszenia