Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela Zwykła, 31.10.2022

Kończy się miesiąc październik, pozostały jeszcze dwa nabożeństwa, zapraszamy dziś  na godz. 17.15 i jutro na godz. 18.30 Dziękuję Wszystkim Parafianom i Gościom za obecność na nabożeństwach. Księżom Wikariuszom, Katechetom, Opiekunom, Rodzicom, Panu Marcinowi, Pani Krystynie dziękuję za pomoc w organizacji nabożeństw i szczególnie ważną obecność dzieci i młodzieży. Wyjątkowe zaangażowanie i postawę należy zauważyć wobec kilku ministrantów, którzy byli z nami każdego dnia. Dzieci proszone są by podpisane książeczki z wklejonymi obrazkami przynieść za tydzień do kościoła. Komisja oceni i nagrodzi. 

W kancelarii Parafialnej nadal przyjmujemy intencje mszalne oraz intencje do modlitwy za zmarłych w tradycji Kościoła nazywane wypominkami. Dusze w jednorazowych wypominkach będą polecane w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych podczas  modlitwy różańcowej w dni powszednie godz.18.30 a w niedziele 6 listopada o 17.15.

2 listopada szczególną modlitwą otoczymy zmarłych którzy z naszej wspólnoty parafialnej odeszli w ostatnim roku od listopada 2021r. Przywołamy ich z imienia i nazwiska. Na ten wieczór pełen wzruszającej i modlitwy zapraszamy osierocone rodziny ze świecami już na Mszę św. wieczorną na godz. 18.00.   
W Uroczystość Wszystkich Świętych w świątyni Msze św. będą celebrowane wg porządku niedzielnego. Uwaga: Suma o godz. 12.00 będzie celebrowana na cmentarzach pionkowkich. Ok. godz. 11.45 zostaną odczytane wypominki.           
2 listopada porządek Mszy św. jak w święta zniesione o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek od godz. 16.30 do Mszy św. będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu, a bezpośrednio po różańcu zapraszamy do modlitwy wieczornej z Odnową w Duchu Św. W piątek zachęcamy do spowiedzi i Komunii Św. wynagradzającej. Spowiedź podczas porannej Mszy Św. a wieczorem od godz. 16.30 do 17.30. W sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 i comiesięczne spotkanie zapraszam Członków KŻR. Wieczorem Mszę św. i różaniec przeżyjemy  z Wojownikami Maryi.
                 
Bardzo serdecznie dziękuję Sąsiadom z ul. Fabrycznej i Obrońców Ojczyzny za pomoc w jesiennych porządkach.  

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są również do nabycia kalendarze diecezji radomskiej.

Opublikowano wOgłoszenia