Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła, 6.11.2022

Dusze w jednorazowych wypominkach będą polecane podczas dzisiejszej modlitwy różańcowej o godz.17.15 oraz jutro o 18.30.  We wtorek oktawę zakończymy modlitwą za zmarłych kaplanów i siostry zakonne posługujących w naszej parafii.
W piątek 11 Listopada obchodzić będziemy rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Jest to okazja do dziękczynienia i modlitwy w trudnych czasach. Zapraszamy serdecznie na Msze Św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Uroczystości centralne w naszej świątyni rozpocznie Msza Św. o godz. 10.00. Po Mszy Św. przejdziemy pod „Legionówkę”, gdzie odbędą się dalsze uroczystości o charakterze państwowym, złożenie kwiatów i odśpiewanie hymnu. Zapraszamy Parafian, Władze naszego miasta, Poczty sztandarowe, a także wszystkich Mieszkańców Pionek. 
Informujemy, że Ksiądz Biskup Marek Solarczyk udzielił dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku oraz od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w dniu 11 listopada br. Jednocześnie polecił wszystkim korzystającym z dyspensy modlitwę o pokój na świecie, a także w intencjach wyznaczonych przez Papieża Franciszka oraz podjęcie dzieła miłosierdzia, szczególnie w wymiarze jałmużny dla potrzebujących.

11 listopada będziemy Bogu dziękować za obecność w naszej wspólnocie Pana Marcina, naszego organisty z racji Jego imienin. 
13 listopada po Mszy św. wieczornej odbędzie się piękny koncert muzyki polskiej w wykonaniu uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Pionkach zatytułowany „Niepodległa Nuta”. Zarezerwujcie sobie dobrą godzinę na ucztę dla ducha i dla ucha! Wstęp wolny!   

 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Opublikowano wOgłoszenia