Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXXIV Niedziela Zwykła, 20.11.2022

Drodzy Parafianie, zapraszamy serdecznie do czynnego włączenia się w liturgię w naszej świątyni. Zapraszamy do czytania lekcji na Mszach św. przede wszystkim na niedzielę i święta ale także w każdy dzień roboczy. Zapraszamy osoby które są już w grupach parafialnych ale również tych, którzy nie będąc w grupach formacyjnych zechcą ubogacić liturgię. Do tego potrzeba odrobinę chęci.

Zapraszamy także do ministrantury chłopców oraz mężczyzn którzy kiedyś byli ministrantami do ponownego włączenia się do służby ołtarza. Będziemy wdzięczni za waszą obecność.

25 listopada o godz. 16.30 godzinną adoracje będzie miała grupa modlitewna, którą zakończy Msza św. w intencji Ojczyzny o 17.30.

Również, 25 listopada w piątek, Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się comiesięczne spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

Do 27 listopada grupa Apostolatu Cudownego Medalika o godz. 17.00 będzie odmawiać nowennę przed rocznicą objawień Matki Bożej. W dniu objawień sprawowana będzie Msza Św. dziękczynna. Zapraszamy chętnych do modlitwy. 

Wraz z Wojownikami Maryi zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej modlitwie w intencji Ojczyzny, naszych rodzin, w intencji pokoju. W naszej świątyni modlitwy rozpoczną się w sobotę 28 listopada Mszą św. o godz. 18.00 i potrwają do 23.15 kiedy odprawiona zostanie Msza Św. kończąca wieczór modlitwy. Program jest bogaty, szczegółowe informacje znajdziemy w gablocie. Każda godzina zawiera modlitwy prowadzone przez poszczególne grupy parafialne, zachęcamy do modlitwy i oddechu duchowego.

Nadchodzący tydzień to ostatnie dni mijającego roku liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się Adwent. Roraty w naszej świątyni będziemy sprawować w dni powszednie o godz. 6.30, nie będzie Mszy św. o godz.7.00. 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Mały Gość Niedzielny zawiera dodatek adwentowy.

Kochani przyszedł czas na ogrzewanie kościoła. Dziękuje za pomoc w remoncie systemu grzewczego, teraz bardzo proszę byśmy dbali by ciepło nie uciekało z kościoła. Dziś ks. Konrad obchodzi swoje imieniny. Będziemy Go polecać Bogu podczas Mszy Św. o godz. 12.00. Życzymy Bożej opieki, życzliwości ludzkiej i wielu lat w parafii św. Barbary.

Opublikowano wOgłoszenia