Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne  IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022

Rozpoczynamy ostatni tydzień adwentu. Już w sobotę dzień wigilii. Ponawiamy zaproszenie na Roraty, do soboty które rozpoczynamy o godz. 6.30.

W dniu wczorajszym Rycerze Kolumba przed Urzędem ustawili Szopkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy za ofiarną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Ale mamy dalsze zadanie dla Parafian, dzieci i dorosłych by ubrać choinki ozdobami własnoręcznie wykonanymi i odpornymi na warunki zimowe! Ubieramy do wigilii!

Zachęcamy by nabywać opłatek. Do nabycia dziś pod chórem
i każdego dnia w zakrystii po mszach.  

W środę chcemy ustawić choinki.  Kierujemy gorące zaproszenie do mężczyzn. Panowie, nie liczmy tylko na tych, co od lat stroili kościół. Sił ubywa…. Dlatego zapraszamy z narzędziami (przyda się piłka, siekierka, sekator) na godz. 17.00.. Natomiast, na godz. 18.30 zapraszam także kobiety, młodzież oazową i ministrantów do strojenia. Do zobaczenia.

W piątek – 23 grudnia udamy się do chorych z Sakramentami od godz. 8.00. Prosimy zapisywać chętnych w zakrystii.

W najbliższą sobotę zapraszamy na Pasterkę. W naszej świątyni będą sprawowane dwie Pasterki tj. o godz. 22.00 (tu szczególne zaproszenie dla najstarszych Parafian) oraz tradycyjnie o północy (godz. 24.00).

Słowa wdzięczności kierujemy za złożone ofiary w wysokości 4500zł i dary na rzecz Polaków mieszkających w Ukrainie. Dary już wyjechały do potrzebujących. Dziękujemy także Harcerzom ZHR i Policji za pomoc w organizacji akcji.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Opublikowano wOgłoszenia