Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023r.

Trwamy w Wielkim Poście. Dziś i w każdą niedzielę postu na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. W piątki zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci na godz. 17.00 a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy św., tj. ok. godz. 18.30. Przypominamy, że każdego dnia poza niedzielą zapraszamy na wieczorną adorację przed Najświętszym Sakramentem w godz. 16.30 – 17.30 w ciszy.

W czwartek o godz. 18.30 do sali przy kancelarii, zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych na wyjazd do Włoch. Prosimy o jednoznaczną deklarację.

Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy do adoracji   o 16.30 prowadzonej; wieczorem o godz. 18.30 będzie okazja do spotkania modlitewnego z Odnową w Duchu Świętym.    

W I piątek miesiąca, spowiedź św. podczas porannych Mszy św. oraz wieczorem od godz. 16.30 do 17.30.         
W pierwszą sobotę spotkanie członków Kół Żywego Różańca rozpocznie się Mszą św. o godz. 7.00. Po Mszy o 18.00, Wojownicy Maryi będą prowadzić modlitwę różańcową.

4 marca w sobotę przypada wspomnienie liturgiczne patrona naszej diecezji, św. Kazimierza.

Z racji Wielkiego Postu, chcemy Państwa zaprosić do miejscowego kina w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Zakładowej na Film fabularny zatytułowany Dobry Łotr. Znana nam dobrze postać człowieka który zawisł na drzewie krzyża obok Pana Jezusa.  Szczegóły i bilety do nabycia będą od przyszłej niedzieli w zakrystii. Zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. Dziś przed kościołem można nabyć także Przewodnik po Wielkim Poście, który przypomni sens tego wyjątkowego, świętego czasu. Cena tylko 5 zł.

Opublikowano wOgłoszenia