Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023r.

Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. dr hab. Sylwester Jaśkiewicz. Są to rekolekcje również dla uczniów szkół pionkowskich z terenu naszej parafii. Już dziś zapraszamy starszych, młodzież i dzieci. Znajdźmy czas na rekolekcje i dopilnujmy by domownicy też o nich usłyszeli. Program znajdziemy w aktualnościach.

Przypominamy, że każdego dnia poza niedzielą zapraszamy na wieczorną adorację przed Najświętszym Sakramentem w godz. 16.30 – 17.30 w ciszy.

We wtorek 14 marca zapraszamy do kina w budynku kasyna, ul. Zakładowa na film oparty na faktach „Dobry Łotr”. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.

15 marca na zakończenie adoracji odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W najbliższy czwartek 16 marca, zapraszamy wszystkich którym osoba Jana Pawła II jest bliska na Mszę św. o godz. 18.00. Będziemy modlić się za nasze Rodziny a także o opamiętanie dla niszczących dobre imię wybitnego Polaka i Papieża wszechczasów. Prosimy, by przyjść ze zniczami które zostawimy pod pomnikiem po zakończonych modlitwach.

Słowa wdzięczności kieruję do sąsiadów z ul. Fabrycznej za uporządkowanie trawnika wzdłuż  ogrodzenia. .
Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.         
Ogłoszenie grzecznościowe: Przedszkole nr. 3, mieszczące się przy ul. Targowej w Pionkach, prowadzi nabór dzieci na rok szkolny 2023/2024 do 24 marca. Przedszkole oferuje opiekę i edukację od godz. 6.00 do 16.00. Więcej informacji znajdą Państwo w gablocie na zewnątrz.      

Opublikowano wOgłoszenia