Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023

25 kwietnia przypada święto patronalne naszego Biskupa Diecezjalnego – Księdza Biskupa Marka Solarczyka. Polecamy Go modlitewnej Pamięci.

We wtorek 25 kwietnia adoracją o godz. 16.30 rozpocznie się spotkanie comiesięczne grupy modlitewnej, które zakończy Msza św. w intencji Ojczyzny.
Natomiast, w czwartek o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie wyborcze Apostolatu Cudownego Medalika na plebanii. Następnie adoracja i Msza św.

Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania ostatnie spotkanie organizacyjne mają w środę o godz 18.30. W czwartek od godz. 18.30 będzie spowiedź dla bierzmowanych. Przypominamy, iż koniecznym warunkiem do godziwego przyjęcia Sakramentu Bierzmowania jest stan łaski uświęcającej!

W najbliższy piątek 28 kwietnia o godz. 18.00 J.E. Ks. Biskup Marek Solarczyk udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Wyjątkowo w piątek, nie będzie Mszy św. o godz. 17.30 a młodzież wraz ze świadkami spotyka się w świątyni o godz. 17.45.

Z racji przygotowań i samej uroczystości Bierzmowania, kancelaria wieczorem w czwartek i w piątek nie będzie czynna. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie.

Nieuchronnie  zmierzamy do końca roku formacyjnego i myślimy o kolejnym. Po weekendzie majowym zaprosimy małżeństwa do Domowego Kościoła, ale już dziś prosimy, by Państwo zastanowili się nad tą formą uświęcania swoich małżeństw i rodzin. To bardzo dobra forma budowania więzi małżonków.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, do nabycia jest Gość Niedzielny.
Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy w dniu wczorajszym właczyli się w dzień modlitwy o powołania do słuzby Bożej w Kościele. Niech modlitwa przyniesie błogosławione owoce.
W tygodniu biblijnym zachęcamy do czytania Pisma Św. przypominamy, że w każdą środę o godz. 16.45 spotykają się osoby na czytanie Słowa Bożego.

Opublikowano wOgłoszenia