Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Wniebowstąpienia 20.05.2023

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 18.30. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30

W czwartek 25 maja, adoracje przed Mszą św. od godz. 16.30 poprowadzi Grupa Modlitewna, natomiast podczas Mszy Św. o godz. 17.30 będziemy polecać naszą Ojczyznę.

W sobotę 27 maja, comiesięczne spotkanie formacyjne będzie dla Apostołów Cudownego Medalika. Spotkanie rozpocznie adoracja o 16.30.
Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy wieczór modlitwy o Dary Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich chętnych. Szczególnie tych wątpiących, słabnących w wierze. Chcemy modlić się za rodziny, za dzieci pierwszokomunijne, o głęboką wiarę. Po Mszy Św. będzie tradycyjnie nabożeństwo majowe i czuwanie z Odnową w Duchu Św.

W przyszłą niedzielę 28 maja o godz. 12.00 dzieci klas III przystąpią do I Komunii Św. Osoby, które tradycyjnie uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.00, a nie zostały zaproszone na uroczystość, prosimy by wyjątkowo przyszły na inną godzinę. Próby dla dzieci kl. III, będą we wtorek i środę bezpośrednio po nabożeństwie majowym. Spowiedź dla dzieci i najbliższej Rodziny w sobotę o godz. 9.00. Jednocześnie zachęcamy, by jak najwięcej osób modliło się i przyjęło Komunię św. w intencji dzieci komunijnych.

Informujemy, że Parafia będzie organizować Kolonie letnie dla dziecii młodzieży. Szczegółowe informacje u ks. Konrada.
Słowa wdzięczności kieruję do sąsiadek z ul. Fabrycznej i Obrońców Ojczyzny za systematyczną opiekę nad kwiatami wokół pomników Matki Bożej i Pana Jezusa
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia