Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023

Dziękuję za ofiary składane na tace, jako wsparcie dla prac remontowych. Trwa żmudna praca odtwarzająca dokumentacje techniczną naszej świątyni. Umalowalismy zakrystie. Panowie Wasilewscy prowadzą prace renowacyjne figury św. Barbary oraz witraży za ołtarzem głównym. Rozpoczęły się konieczne prace hydrauliczne na plebanii i naprawy bieżące w budynkach. NIech Pan pozwoli, by nasze działania przyniosły błogosławione owoce.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 18.30. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30

We wtorek 16 maja, zapraszamy na Mszę św. papieską. W tym dniu przypada wspomnienie liturgiczne Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Do nabożeństwa majowego dołączymy modlitwę za Ojczyznę i Litanie do Jana Pawła II.

Próby dla dzieci kl. III przed uroczystością przyjęcia I Komunii św, będą we wtorek i środę bezpośrednio po nabożeństwie majowym. Jednocześnie zachęcamy, by jak najwięcej osób modliło się w intencji dzieci komunijnych
i ich rodziców.

Informujemy, że Parafia będzie organizować Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. Kolonia organizowana jest przez Parafię Św. Barbary w Pionkach, więc uczestnicy proszeni są o zaakceptowanie charakteru wyjazdu, który obok odpoczynku zakłada również codzienną wspólną modlitwę i spotkania integracyjne. Codziennie będzie sprawowana wspólna Msza św. Szczegółowe informacje u ks. Konrada.

Motocykliści ze Stowarzyszenia Motocyklowego Pionki zapraszają do oddania krwi dla potrzebujących. Akcja odbędzie się na Ogródku Jordanowskim w sobotę 20 maja w godz. 11.00 – 16.00,.      

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziś do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia