Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023r.

Dziś na godz. 17.00 zapraszamy na adoracje wraz z grupą modlitewną, następnie odprawimy nabożeństwo czerwcowe
i Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny. We wtorek 27 dzień miesiąca. Spotkanie wspólnoty Apostolatu Cudownego Medalika rozpocznie się Adoracją o godz. 16.30. następnie zapraszamy na Mszę św.

W tym tygodniu przypada 1 sobota miesiąca. Koła Żywego Różańca na Msze św. i comiesięczne spotkanie na godz. 7.00 a wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 Wojownicy Maryi zapraszają na różaniec i rozważania.  Jednocześnie chcę podziękować Członkom rodziny różańcowej i apostolatu cudownego medalika za dar 200 zł na organizacje nowej kaplicy w budującym się szpitalu. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia wyjątkowego miejsca modlitwy.

Bardzo dziękuję za ofiary na rzecz prac remontowych które wpłynęły na konto od 4 rodzin na kwotę 4500zł, dziękuję za każdą złożoną ofiarę. To dzięki Panstwa dobremu sercu możemy prowadzić dalsze remonty.
Dziękuje także cichemu sponsorowi za przekazaną ofiarę w wysokości 25000 zł na zakup nowoczesnego systemu telewizorów wraz z najnowszym oprogramowaniem „Serafin” który pozwoli na komfortowe wyświetlanie pieśni.   

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny.

W najbliższy czwartek w liturgii kościoła wspominać będziemy Św. Apostołów Piotra i Pawła. Polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Ten dzień jest okazją do modlitwy w intencji ks. Pawła Krasińskiego, moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie który od 25 sierpnia dołączy do naszej wspólnoty parafialnej. Cieszymy się, że ks. Biskup przydzielił nam kolejnego kapłana.  

Drodzy Siostry i Bracia. Jak dobrze wiemy, rozpoczęły się wakacje. Czas wypoczynku i urlopów, a także czas modyfikacji planu Mszy św. oraz funkcjonowania kancelarii w naszej parafii. Zatem od soboty 1 lipca do września będzie tylko jedna Msza św. rano o godz. 7.00, wieczorem bez zmian. Do Sakramentu Pojednania zapraszamy 15 min. przed Mszą.
Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 18.30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny. Dane kontaktowe znajdziemy na stronie internetowej parafii www.barbara-pionki.pl

Opublikowano wOgłoszenia