Menu Zamknij

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2023r.

Przypominamy, iż w okresie wakacji w dni powszednie będzie tylko jedna Msza św. rano o godz. 7.00, wieczorem bez zmian. Do Sakramentu Pojednania zapraszamy 15 min. przed Mszą. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 18.30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

W tym tygodniu przypada 1 czwartek i 1 piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinę 16.30 na godzinną adoracje Najświętszego Sakramentu. Po Mszy wieczornej ok. 18.30 będzie okazja do modlitwy z Odnową w Duchu Św. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30 do 17.30.

Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary w wysokości 2000zł do puszek na organizację pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Czas pomyśleć o wyprawie na pielgrzymkę. Z końcem miesiąca będziemy informować o zapisach.  

Papieska intencja dla grup modlitewnych: Módlmy się, aby katolicy umieścili w centrum swego życia celebrację Eucharystii, która przemienia relacje międzyludzkie
i otwiera na spotkanie z Bogiem i z naszymi braćmi i siostrami. (Modlimy się o powrót do życia sakramentalnego naszych bliskich).

Drodzy parafianie, z dniem 1 lipca 2023 r., przestał obowiązywać stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w Polsce w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Tym samym ustają przywileje związane z nieobecnością na Mszach św. i nabożeństwach. Powraca moralny przepis mówiący, że nieobecnością usprawiedliwioną na Mszach św. jest tylko choroba. Prosimy, by zachęcać tych, którzy od niedzielnej eucharystii stronią.

Zakończył się wypoczynek dzieci i młodzieży zorganizowany przez ks. Konrada. Kadrze p. Kasi i P. Ani i ks. Konradowi dziękujemy za opiekę nad uczestnikami. Dobrze że przywieźli Bożego ducha i radośni wrócili do domu.          
Jeśli ktoś ma życzenie wysłać dzieciaczka na obóz z Harcerzami ZHR to zapraszamy do gabloty na zewnątrz a tam znajdziecie potrzebne informacje.
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest Gość Niedzielny dla dorosłych.

Opublikowano wOgłoszenia