Menu Zamknij

Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła- 17.09.2023r.

7 października w pierwszą sobotę odbędzie się pielgrzymka Rodziny różańcowej do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole.  Informacje i zapisy w zakrystii.

Dzieci które w ubiegłym roku szkolnym zebrały wszystkie Ziarenka, proszone są o dostarczenie zeszytu w przyszła niedziele. Komisja będzie oceniać starania.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

Spotkania ministrantów oraz kandydatów na ministranta odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy. Drodzy Rodzice zapraszamy już maluszki od 6 roku życia do służby ministranckiej! Dzieci i młodzież, chętną do uczestnictwa w spotkaniach OAZY prosimy o kontakt bezpośrednio z księżmi Konradem i Pawłem.   

W związku z pojawieniem się w  bezpośredniej bliskości z kościołem św. Barbary materiałów wyborczych informuję, że grunt na którym stoją konstrukcje zawierające treści wyborcze, nie należy do Parafii św. Barbary i nie mamy wpływu na wywieszane ogłoszenia. Parafia przed laty przekazała część placu kościelnego dla dobra i korzyści społeczeństwa Pionkowskiego i do dnia dzisiejszego wielu z parkingu korzysta. Stare ogrodzenie pamiętające stan pierwotny, nieświadomego przechodnia może  wprowadzić w błąd.    Możemy jedynie odwoływać się do rozsądku osób decyzyjnych, którzy korzystając z prawa do wolności, uszanują wyjątkowe dla Pionek miejsce kultu i tradycji.     

Opublikowano wOgłoszenia