Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

  • Jutro 25 września od godz. 16.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu oraz na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.30. Natomiast w środę adoracje o godz. 16.30, Mszę św. o godz. 17.30 oraz comiesięczne spotkanie ma Apostolat Cudownego Medalika, zapraszamy Członków i wszystkich chętnych.
  • 29 września w Kościele przypada Uroczystość Świętego Michała Archanioła. Jest to wyjątkowo przez nas, naszą parafię, czczony Archanioł będący miedzy innymi patronem Rycerzy Kolumba Rady Pionkowskiej. Serdecznie zapraszamy Rycerzy wraz z Rodzinami oraz wszystkich czcicieli Michała Archanioła na Mszę świętą o godzinie 18.00. Będziemy dziękować za opiekę nad nami, nad naszymi Rodzinami oraz za dobro które otrzymaliśmy od Rycerzy Kolumba. 
  • W przyszłą niedzielę rozpoczniemy jeden z najpiękniejszych w Kościele miesięcy, poświęcony modlitwie różańcowej. Wychodząc naprzeciw wiernym pracującym i dojeżdżającym do Pionek, nabożeństwa różańcowe będziemy sprawować bezpośrednio po Mszach świętych wieczornych około godziny 18:30 natomiast w niedzielę o godz. 17.15.
  • W pierwszą sobotę miesiąca października zapraszamy Rodzinę Różańcową oraz sympatyków na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole. Zapisy i informacje w zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny dostępny jest przed kościołem.
Opublikowano wOgłoszenia