Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła, 19.11.2023

Trwa nowenna przed rocznicą objawień Matki Bożej. Początek spotkania dziś godz. 17.30 a od jutra o godz. 17.00. Zapraszamy chętnych do modlitwy.

Dziś zapraszamy na koncert grupy „Pod Strzechą”. Będzie to wieczór z poezją śpiewaną. Przepełniony refleksją zapisaną nutami. Zapraszamy na koncert parafian ale także gości. Zaproście na niedzielną kawę rodzinę i znajomych a wieczorem na koncert!    

W przyszła niedzielę o godz. 13.00, zapraszamy na kolejny koncert, tym razem spotkamy się z piękną muzyką Antonio Vivaldiego  a konkretnie z utworami z koncertów skrzypcowych „Cztery pory roku”. Pięciu artystów grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli  w towarzystwie  klawesynu wykona utwory które przeprowadzą nas przez cztery passusy okazałego dzieła.          

Wszystkie propozycje muzyczne niech będą dla Państwa prezentem przed zbliżającą się uroczystością odpustową, która rozpocznie rok jubileuszowy.
4 grudnia minie 90 lat od chwili przeniesienia Najświętszego Sakramentu do naszej świątyni. To będzie początek dobrego czasu dla naszej parafii i dla całej społeczności wiernych którzy zechcą się włączyć w jubileuszowy rok odpustu.
12 maja 2024 r., przeżyjemy 95 rocznicę erygowania Parafii. Więcej informacji przekażemy w przyszła niedzielę.        

W sobotę 25 listopada grupa modlitewna będzie prowadzić adoracje od 16.30. na godz. 17.30 zapraszamy ma Mszę św. w intencji Ojczyzny.
Również w sobotę o godz. 19.00 w naszej świątyni odbędzie się Apel Młodych. Zapraszamy młodzież na wyjątkowy wieczór z Jezusem. Szczególne zaproszenie kierujemy do młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania         

Kapituła Ostrobramska już po raz 10. przyznała medale – Pani z Ostrej Bramy i dziełom miłosierdzia oddany. Informujemy, że Pani Jadwiga Sąpór, zelatorka Koła Żywego Różańca, została wyróżniona, gdyż zaangażowana w Apostolat Cudownego Medalika i Apostolat Dusz Czyśćcowych, rozdała tysiące Cudownych Medalików w czasie Niedziel Maryjnych osobiście je nawlekając i omadlając tych, którzy będą je nosili. Serdecznie dziękujemy i składamy ogromne gratulacje.
                                                                                                                                                                    
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Opublikowano wOgłoszenia