Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024r.

Trwamy w Wielkim Poście. W każdy piątek zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci na godz. 16.45 a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy św., tj. ok. godz. 18.30. W najbliższy piątek zapraszamy na Muzyczną Drogę Krzyżową w wykonaniu muzyków pochodzących i sympatyzujących z naszą Parafią. Zaproście znajomych, rodzinę i przyjdźcie pomodlić się wsłuchując w muzykę i rozważania przygotowane przez Domowy Kościół.

W każdą niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

Dziś tj. w II niedzielę Wielkiego Postu zgodnie z wieloletnią tradycją ofiarami do puszek wspieramy misje i misjonarzy
z Polski. Mamy zobowiązania wobec tych, którzy daleko od domu radzinnego, niosą Dobrą Nowinę. Bardzo dziękujemy za dar serca.

W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca, spowiedź św. podczas porannych Mszy św. oraz wieczorem od godz. 16.30 do 17.30.

W pierwszą sobotę spotkanie członków Kół Żywego Różańca rozpocznie się Mszą św. o godz. 7.00.         
Po Mszy o 18.00, Wojownicy Maryi będą prowadzić modlitwę różańcową.   

Zbliża się także kolejny dzień odpustu i łaski, 4 marca. Zaplanujmy czas na modlitwę.   
Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz jest kilka egzemplarzy Gościa Extra, na czas Wielkiego Postu.  

Zachęcamy do przekazania 1,5 % na rzecz Organizacji Pozarządowych, w tym o Caritas radomskiej które wspierają osoby potrzebujące. Nie zmarnujmy szansy która nas nic nie kosztuje.

Ogłoszenie grzecznościowe:   
W najbliższą sobotę Ponikowski Szpital zaprasza na dzień otwarty w godz. 10.00. Kiedy zostanie uroczyście oddana Kaplica Szpitalna pw. Miłosierdzia Bożego. Następnie od go. 11.00 zostaną uruchomione punkty konsultacyjne z psychologiem, dietetykiem oraz punkt medyczno-pielegniarski z możliwością zbadania poziomu cukru, ciśnienia, saturacji i wagi.

Opublikowano wOgłoszenia