Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024r.

Trwamy w Wielkim Poście. Dziś i w każdą niedzielę postu na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

W piątki zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci na godz. 16.45 a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po Mszy św., tj. ok. godz. 18.30. – w tym tygodniu nabożeństwo dla dorosłych poprowadzą Rycerze Kolumba a pięknem muzyki dopełni modlitwę nasza schola. Serdecznie zapraszamy na czas reflekcji i zadumy starszych i młodzież, szczególnie bierzmowanych.      

2 marca o godz. 9.00 rozpocznie się dekanalny kurs przedmałżeński. Pary które planują zawrzeć małżeństwo prosimy by zgłosić się do Parafii św. Mikołaja w Jedlni.

Słowa wdzięczności kieruje do Wojowników Maryi, przedstawicieli wszystkich grup parafialnych oraz do ks. Konrada za organizację Nocy Modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.  Wyrażam wdzięczność Panu Bogu za Was drodzy Siostry i Bracia którzy wzięliście udział w modlitwie oraz piękne świadectwo odpowiedzialnego spoglądania  na Polskę. Zapraszamy na comiesięczną Mszę św. za Ojczyznę w przyszłą niedzielę 25 lutego. o godz. 18.00.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

Opublikowano wOgłoszenia