Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia 07.04.2024

Dziś na godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Niedziela Miłosierdzia to wyjątkowy dzień łaski o którym Pan Jezus mówił 14 razy św. Siostrze Faustynie. Każdy, kto jest w stanie łaski uświecającej, nie ma przywiązania do grzechu, jest w stanie zaczerpnąć Bożego Miłosierdzia. Chciejmy z Tego daru skorzystać. Dziękuję za codzienną modlitwę Koronką animatorom grup modlitewnych, którzy modlili się podczas nowenny.           

Dziękuję za Ofiary na tacę, które wesprą dzieła miłosierdzia Caritas w naszej diecezji.

Dziś o godz. 16.00 w budynku rekolekcyjnym Betania, spotkanie nowego kręgu rodzin Domowego Kościoła. Zapraszamy zadeklarowanych i tych którzy się jeszcze wahają. To dobry sposób na ugruntowanie swojego małżeństwa.

Jutro liturgicznie przeżyjemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia, Msze św. jak w dni powszednie.       

Również jutro o 19.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na spotkanie do kościoła.     

Wojownikom Maryi i wszystkim modlącym się dziękujemy za sobotnią noc modlitwy w intencji Ojczyzny.   

10 kwietnia Koła Żywego Różańca mają adoracje w Kaplicy Adoracji  w Jedlni w godz. 21.00 – 6.00. Zapraszamy wszystkich chętnych by dołączyli do modlących się.

Intencja dla grup modlitewnych i wszystkich chętnych na miesiąc kwiecień: Modlimy się za dzieci narażone i dotknięte zniewoleniem współczesnego świata.      

Jest do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci.

Opublikowano wOgłoszenia