Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne  – V Niedziela Wielkanocna 28.04.2024

W środę rozpoczyna się piękny Maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską do Matki Bożej będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.00. Natomiast w niedziele przed Mszą Św. o godz. 17.30 (w środę zgodnie z tradycją, nabożeństwo zakończymy procesją wokół naszej świątyni). Zachęcamy do ustrojenia kapliczek i śpiewu Litanii również przy kapliczkach.        

W I czwartek od 16.30 będzie adoracja do Nabożeństwa Majowego. Po Mszy św, o 18.00 zapraszamy do modlitwy z Odnową w Duchu Św.

W piątek, 3 maja w kościele katolickim w Polsce przeżyjemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zachęcamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. Msze św. w naszej świątyni sprawowane będą wg porządku niedzielnego. Jest to dzień odpustu w parafii sąsiedniej. W piątek z racji uroczystości, zachęcamy do spowiedzi podczas Mszy św. Spowiedź podczas każdej Mszy Św., wieczorem nie będzie dodatkowej godziny spowiedzi. Dzieci które odprawiają Pierwsze Piątki Miesiąca, zapraszamy do spowiedzi już od 10.15. Do Chorych z pierwszo-piątkową posługą udamy się od godz. 14.00. Prosimy o poinformowanie oczekujących o zmianie godziny. 
        
W I sobotę na Mszę św. o godz. 7.00 i comiesięczne spotkanie zapraszamy Członków KŻR. W sobotę przypada kolejny już dzień łaski i odpustu, zachęcamy do uczestnictwa. Program w oddzielnej zakładce.       

Również w sobotę Stowarzyszenie Motocyklowe Pionki zaprasza do oddania krwi w czasie akcji Moto Kropla organizowanej na Ogródku Jordanowskim. Jest do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa dla dzieci

Opublikowano wOgłoszenia