Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne – IX Niedziela Zwykła, 2.06.2024r.

Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, czas szczególnej czci Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.00 natomiast w niedziele i uroczystości na godz. 17.30. W roku jubileuszowym chcemy każdego dnia omodlić inną część mieszkańców naszej parafii i zachęcić do ofiarowania Komunii Św. w intencji swoich rodzin. Zapraszamy całymi rodzinami. Będzie to także dobra okazja do spotkań rodzinnych.  Plan na cały miesiąc znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za organizację procesji w miniony czwartek, poczynając od najmniejszego dzieciątka sypiącego kwiaty a kończąc na najstarszych, dla których każdy krok stanowił wyzwanie. Cieszyliśmy się Wami.  Zapraszamy do celebrowania oktawy. Początek nabożeństw o godz. 17.00 Zapraszamy chłopców w uroczystych strojach oraz dziewczynki chętne do sypania kwiatów przez cała oktawę. Na zakończenie oktawy w czwartek, poświęcimy wianki z tegorocznych kwiatów i ziół.

W najbliższy wtorek przeżyjemy kolejny dzień łaski. Program podobny jak w ubiegłym miesiącu. Również wywieszony jest w gablocie.        

W piątek przeżyjemy Uroczystość Serca Pana Jezusa. Msze Św. jak  w dni powszednie.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy dziękować za 20 lat kapłaństwa ks. Konrada. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie przedstawicieli grup, którym duszpasterzuje ks. Konrad.            

Intencja na miesiąc czerwiec:Modlitwa o święte powołania do służby Bożej z naszej wspólnoty parafialnej.

Dziękuje Rodzicom dzieci I Komunijnych za dar ołtarza w wysokości 2000zł. który zostanie zagospodarowany na zakup obrazu Jezusa Miłosiernego. Również dziękuję za dar od Rodziców dzieci przeżywających Rocznicę  I Komunii Św. w wysokości 600zł. Trójkom klasowym dziękuję za dyspozycyjność i transparentność. W dniu wczorajszym siedmioro dzieci ze Szkoły Specjalnej przyjęło pierwszy raz Komunię św. Dziękuję za zaangażowanie całej społeczności szkoły.      

Do nabycia jest Gość Niedzielny.

Opublikowano wOgłoszenia