Menu Zamknij

Ogłoszenia Parafialne – X Niedziela Zwykła, 9.06.2024r.

Trwamy w miesiącu szczególnej czci Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.00 natomiast w niedziele i uroczystości na godz. 17.30. Kontynuujemy modlitwę za mieszkańców naszej parafii. W tym tygodniu modlimy się za:

9 NJodłowa 1,3,4,6,
10 ponJordanowska 2,4,6,
11 wtKolejowa i Zielona
12 śrKonopnickiej 4,6,8,10,12,14
13 czwKozienicka domy prywatne i blok 22 i 24
14 ptKozienicka blok 26 i28
15 sobKozienicka 30 i 32
16 NKrucza 9


Zachęcamy do wspólnej modlitwy i  do ofiarowania Komunii Św. w intencji swoich rodzin. Plan na cały miesiąc znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Pawła z racji zbliżających się imienin. W wakacje ks. Paweł będzie organizował turnusy oazowe, dlatego  zapraszamy wcześniej.    

W środę o godz. 18.30 w Sali pod plebanią odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci wyjeżdżających na obóz letni. Prosimy, by choć jeden Rodzic był obecny.

W czwartek, kwadrans wcześniej, na godz. 16.45 zapraszamy na Różaniec fatimski oraz Litanię do Serca Jezusowego, nabożeństwo zakończymy procesją, dlatego zapraszamy ze świecami.

W sobotę, 15 dnia miesiąca, Mszę św. o godz. 18.00 zakończymy koronką do Miłosierdzia Bożego.

Dziękuję za ofiary składane dziś na tacę na cele remontowe oraz na ołtarz Miłosierdzia Bożego. W ostatnich dniach otrzymaliśmy dar od dwóch rodzin o łącznej kwocie 4000zł, przygotowujemy się do delikatnego retuszu ścian przed założeniem obrazu. Panowie Krzysztof i Marcin ciągle reaktywują nasze organy, za co bardzo dziękuję. Wykonane zostały dwie gabloty zewnętrzne ze stali nierdzewnej. Zastąpiły stare gabloty na nekrologi oraz na ogłoszenia. Za pomoc dziękuję Panu Górskiemu z pracownikami.        

W przyszła niedzielę po Mszach Św. odbędzie się zbiórka na organizację Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Już dziś zapraszamy na rekolekcje w drodze.

Do nabycia jest Gość Niedzielny. Dziś również pięknie wydany Gość Ekstra w cenie 14zł.

Opublikowano wOgłoszenia