Menu Zamknij

Bp. Marek Solarczyk w naszych progach

„Moja obecność powinna bardziej przypominać odwiedziny mamusi niż teściowej” – żartował ks. Biskup Marek Solarczyk, który w minioną niedzielę spędził w naszej parafii blisko 8 godzin. Celem głównym diecezjalnego duszpasterza była wizytacja kanoniczna. Biskup odwiedził również cmentarz parafialny, na którym o godz. 14ej odmówił wraz z wiernymi Koronkę Do Miłosierdzia Bożego w intencji naszych zmarłych.

To był wielki i wyjątkowy dzień w życiu naszego kościoła. Wielu wiernych i grupy działające na terenie parafii czynnie uczestniczyli w przygotowaniach oraz w realizacji uroczystości. Było pięknie, wzniośle, radośnie i można było odczuć wielką moc Ducha Świętego….a przy tym nieco humoru, który wniósł w swoich homiliach ks. Biskup.

Nie ma słów, którymi właściwie można by oddać moją wielką wdzięczność WAM – DRODZY PARAFIANIE, PRZYJACIELE I GOŚCIE. Niech Bóg Wam wynagrodzi za wszystko, co robicie dla naszej wspólnoty. Zapewniam Was o mojej modlitwie w tej intencji. Ks. Proboszcz – Robert Kowalski.  

więcej zdjęć na profilu Facebook: https://www.facebook.com/BarbaraPionki/

Opublikowano wAktualności